Om oss

Exigo ble startet i 2001 av Eystein Løkken. Firmaet har i over 15 år levert IT-tjenester til industri og tjenesteytende næring i Orkdalsregionen. Vi er idag 8 ansatte med en bred kompetanse og lang erfaring.


Eystein Løkken

Daglig leder

eystein.lokken@exigo.no

72466007

Siv.ing. Datatekn. - NTH

 

Øystein Økland

IT-konsulent

oystein.okland@exigo.no

72466004

Cand.scient. Informatikk - NTNU

 

Christian Buberg

IT-konsulent

christian.buberg@exigo.no

72466008

 

Vegar Hatlen

IT-konsulent

vegar.hatlen@exigo.no

72466002

 

John Håkon Eidem

IT-konsulent

john.eidem@exigo.no

72466006

 

Kjetil Gunnesmo

IT-konsulent

kjetil.gunnesmo@exigo.no

72466003

 

Tarjei Sveistrup

IT-konsulent

tarjei.sveistrup@exigo.no

72466005

 

Wenche Haltstrand Isdal

Kontormedarbeider

wenche.isdal@exigo.no

72466000

 


© Exigo AS – 72 46 60 00 – firmapost@exigo.no